ביקורת וניהול סיכונים

ביקורת דוחות כספיים

אנו מבצעים את ביקורת הדוח הכספי בהתאם לרמה גבוהה שעומדת בתקן הביקורת הבינלאומי. אנו מבצעים את מכלול הליכי הביקורת בישראל, במזרח אירופה ובמדינות חבר העמים. למומחים שלנו ניסיון עשיר בביצוע ביקורת עבור רשויות מדינת ישראל, חברות ציבוריות, אחזקות בינלאומיות ומוסדות פיננסיים. הידע שלנו מספק הזדמנות לתרגם סוגים שונים של דוחות כספיים לדוחות כספיים ברמה גבוהה המוכנים בהתאם לתקנים בינלאומיים, כולל GAAP ו- IFRS, גם עבור חברות העושות עסקים במקומות בהם תקני חשבונאות בינלאומיים טרם יושמו. דוחות כספיים מבוצעים מאפשרים ללקוח שלנו לקבל השקעות ומימון מקרנות השקעה בינלאומיות ובנקים.

קרא עוד...

מימון תאגידי

גיוס הון ותמיכה בעסקאות מיזוגים ורכישות

צד המוכר (Sell side). אנו עוזרים ליזמי היי-טק לגייס הון ממשקיעים, כולל בעלי הון סיכון, ומשקיעים פרטיים. בשלב המתקדם יותר אנו יכולים למצוא קונה פוטנציאלי ולעזור בהכנת מסמכי לבדיקת נאות (Due Diligence)  ב"חדר חילופי  מידע"   (Data Room).  צד הקונה (Buy side). אנו מבצעים מדי פעם סקירת שוק של חברות טכנולוגיה בעלות פוטנציאל צמיחה . אנו מספקים ללקוח מידע הרלוונטי לשם קבלת ההחלטות. אנו מנהלים משא ומתן עם חברות היעד שצריכים ומבצעים בדיקת נאותות פיננסית של החברה הנרכשת. שירות נוסף שלנו, הינו פיקוח על השקעה קיימת של משקיע זר . אנחנו מודיעים למשקיע על מצב ההשקעה שלו אשר בוצעו בחברות ישראליות. אנו אוספים מידע, משתתפים באסיפות בעלי המניות ישיבות דירקטורים, מנתחים מידע שהתקבל ומספקים ללקוחותינו דו"ח מהימן אודות מצב ההשקעה שלו.

קרא עוד...

שירותי מס

מיסוי בינלאומי

כאשר מקום להרחבת האינטרסים העסקיים היא מעבר לים, ניתוח המס יהיה מסובך יותר ויהיה גם צורך לקחת בחשבון את חוקי המס במדינות שונות ובנוסף ללמידת אומנות מס בין המדינות בנושא "חלוקת עוגות מס". בעשור האחרון,  החלוקה זו הופכת מסובכת יותר בגלל יישום כללי מס חדשים של OECD, כמו BEPS, מחירי העברה  ונושאים רבים האחרים. לחברות היי-טק גדלות, נושא המיסוי נעשה מורכב הרבה יותר עקב הרחבת מגוון מכשירי התמריץ לעובדים  וכן עקב ריבוי מכשיר ההון. מטרתנו היא מניעת סיכוני מס מיותרים עבור לקוחותינו. אנו מספקים שירותים מסוגים הבאים

קרא עוד...

שירותי חשבונאות

שירותי הנהלת חשבונות וניהול ספרים

משרדנו מספק מגוון רחב של שירותי הנהלת חשבונות לגופים לעצמאים, ותאגידים. אנו מתאימים את שירותי הנהלת החשבונות בהתאם לצרכי הלקוח בהתאם לכללי רשויות המס ודרישות החוק האחרות. אנו מכינים גם דוחות ניהוליים המאפשרים למנהל העסקים להשיג את כלי הניתוח הדרושים. כחלק מהשירות שלנו אנו יכולים לבצע סקר את תוכנה החשבונאית הפנימית של הלקוח ולהציע התאמה אישית רלוונטית בהתחשב בהיקף הפעילות וצרכיו מיוחדים בענף העסקי של הלקוח.

קרא עוד...